Avril Lavigne Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Turkey

Avril hakkında her şey..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Korkunç Olay Mezardan Çıkan Eller

YazarMesaj
AvriL

AvriL

Korkunç Olay Mezardan Çıkan Eller Empty
MesajKonu: Korkunç Olay Mezardan Çıkan Eller   Korkunç Olay Mezardan Çıkan Eller Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 8:22 pm

Biz Daima Pikniğe Giderdik... Ben Arkadaşlarıma Gelin Şurdaki Ağacın Dibine Kadar Koşalım Dedim. Arkadaşlarım Tamam dedi... Ve Koştukk. Ağaca Tam Varacaktımki Birden dümdüz Çimenin Üstünde Sanki Birisi Ayağımı Tutmuş Gibi Yere Düştüm.. Arkama Baktım Arkadaşlarım Daha Çook Gerideler.. İçimden Dedimki Beni Kim Tuttu.. Çook Şaşırmıştı. Koşmayı Bırakıp Düştüğüm Yere Bakıyorduum.. Dümdüz Yer.. En Ufak Bir Taş Bile Yokk.. Sonra Bırakıp Gittim.. 3 Hafta Sonra Yine Pikniğe Geldik.. Bu Sefer Ailemle Beraber düştüğüm Yerin Yanındaki Ağacın Dibinde Oyurduk.. Erkek Kardeşimn Topu O Tarafa Gitti... Yakalamak İçin Peşinden Koştu. Ve O da Aynı Benim Düştüğüm yerde Düştü... Ben Adeta Donmuştum.. Çünkü Onun Nasıl Düştüğünü Görmüştüm. Bir Ayağı Hava da Diğeri Dümdüz Yerde.. Ama Nasıl Olduysa Yere Düşmüştü... Bunu Aileme Solemedim.. Benim Babam Ole Şeylere Kızar... 1 Hafta Sonra Tekrar Oraya Geldik.. Baktıkki.. Orayı Kazmışlar Su Hattı Geçirecekler.. ama Tüm elemanlar Durmuştu Bir Yere Bakıyordu.. Benim Düştüğüm yere.. Meğerse Orda Nezamandır bilinmeyen Bir Mezar Varmışş.. Demekki Bizi Yere Düşüren O Mezardaki Kişiydi.. Ben Çok Korkmuştu.. Şimdi tam 3 Yıl Geçti Ve Hala O Korku İçimde...

Korkunç Olay Mezardan Çıkan Eller
1 sayfadaki 1 sayfası